Biz Kimiz?

Bilgi ve Tecrübesini Üretime Dönüştürenleriz


10 yılı aşkın telekom, bankacılık ve çağrı merkezi teknolojileri deneyimi ile kurulan firmamız öncelikli olarak sektöre hakim uygulamalar ile entegre çalışabilecek ürünler, sonrasında ise kendi tümleşik çözümlerini geliştirmek vizyonu ile yola çıkmıştır. Diğer ürünlere kıyasla teknolojik ürünlerin ihracatının kolaylığının farkında olarak ihracat ile dünya pazarına açılmak ve ülkemizde pozisyonlanmış ithal ürünlerle rekabet etmek sonlanmayacak hedefimizdir.

Telekom, bankacılık, finans, perakende, sigortacılık, ulaştırma gibi büyük ölçekli firmaların faaliyet alanına giren sektörlerin yanı sıra siyasi parti, belediye, ünivesite gibi kamu kurumları ile ayrıca küçük ve orta ölçekli işletmeleri de hedefinde tutarak verimlilik, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı özel çözümler geliştirmektedir. İş süreçlerine işlevsellik ve verimlik katamayacağımız bir projede çalışmamak önemli prensiplerimizdendir.

Uzmanlık alanlarımıza sadık kalarak sürekli gelişen ve genişleyen iş ortaklığı ağımız ile uzmanlığımız dışındaki alanlarda da müşterilerimizin kaliteli hizmet ve ürünlere ulaşmasını sağlamaktayız.

Sahip Olduklarının ve Sorumluluklarının Farkında Olanlarız

Sadece sektör içerisinde yetişmiş nitekli insan kaynaklarını transfer ederek büyümeyi değil, sürekli öğrenen ve gelişen bir organizasyon yapısıyla kendi nitekli kaynaklarını yetiştiren bir kurum olma amacıyla hareket etmekteyiz.

Firmamıza ismini de veren temel felsefemiz, geleceğimizi inşa edecek gençlerimizin bugünden gelişimine destek olmak, ekibimizin sahip olduğu mühendislik bilgilerini sistematik olarak gençlere aktarmak, var olan fikirlerinin sağlam temeller üzerinde ürünleşmesini ve insanlığın hizmetine sunulmasını sağlamak en büyük motivasyonumuzdur. Bu amaçla üniversite içerisinde pozisyonlanmış ve sürekli olarak potansiyel gördüğümüz ilgili mühendislik fakültesi öğrencilerini eğitim faaliyetlerimizle desteklemekte, sektörel farkındalık oluşturmak ve nitekli insan kaynağının ilgisini çekebilmek için farklı platformlarda organizasyonlara katılıp tanıtım faaliyetleri yürütmekteyiz.

Müşterilerimiz